Logopedie

Vloženo: 17.4.2015 | Zobrazeno: 7625x

Vážení kolegové,

pokud Vám nejde vytisknou (přímo z webového rozhraní) jakýkoliv z níže uvedených materiálů, případně se nezobrazuje korektně, vězte, že chyba není v oněch dokumentech. Pravděpodobně máte zastaralou verzi webového prohlížeče či jiný technický problém, nejspíše softwarového charakteru - starší verzi Adobe atp. Doporučení je pak naprosto jednoduché, stáhněte si vybraný dokument do Vašeho zařízení a poté vytiskněte. Děkujeme za pochopení.

___________________________________________________________________________________________

Výroční zpráva za školní rok 2021-2022

Výroční zpráva za školní rok 2020-2021

Pedagogické hodnocení dítěte MŠ

Směrnice k vyřizování stížností

Školní hodnocení žáka pro účely vyšetření na SPC

Dotazník Interakce žák-spolužáci-učitel

Individuální vzdělávací plán - předškolní vzdělávání

Individuální vzdělávací plán

Plán pedagogické podpory

Vyhodnocení podpůrných opatření

Žádost o poskytnutí poradenských služeb - nový klient

Žádost o poskytnutí poradenských služeb - stávající klient

Žádost zákonného zástupce o převedení dokumentace

Změna doporučení ze strany školy

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.