Ergoterapie

OZNÁMENÍ PRO RODIČE
10.1.2017

Vážení rodiče,

zprávy si v SPC můžete vyzvedávat vždy v pondělí od 13.00 – 16.45. Provozní doba pro veřejnost je od 7.00 do 14.30 - pouze pondělí do 16.45.

V případě, že Vám pondělí nevyhovuje, je možné se domluvit s paní Danou Stejskalovou (416734011) na jiném dni a hodině.

ROZŠÍŘENÍ SLUŽEB SPC
26.5.2016

SPC rozšiřuje služby o metodickou pomoc školám a žákům se závažnějším stupněm podpory:

> konzultace:

PhDr. Václava Tomická, Ph.D.

tel.: 416 734 011/778 434 880

> výjezdy speciálního pedagoga:

po dohodě, respektive dle aktuální potřeby.

ZMĚNA LEGISLATIVY - NOVÉ DOKUMENTY KE STAŽENÍ
26.5.2016

V souvislosti se změnou legislativy jsou přidány další dokumenty ke stažení v menu téhož názvu - IVP pro 8 a 12 předmětů, PLPP a další.

Tyto webové stránky splňují zásady přístupnosti podle vyhlášky Ministerstva vnitra č. 99/2019 Sb. v platném znění, ve znění pozdějších novel a předpisů a další příslušnou legislativou v platném znění.

Kontakt na správce webu: podpora@vitalex.cz (Tato adresa slouží pouze pro řešení technických, nikoli obsahových záležitostí týkající se těchto webových stránek.)

Struktura informací

Struktura informací na stránkách byla vytvořena podle specifikace W3C HTML 5 a vizuálně naformátována kaskádovými styly (CSS 3) – vzhled stránek a jejich funkčnost jsou podřízeny možnostem handicapovaných uživatelů. Dodržení výše zmíněných norem by mělo zajistit správné zobrazení obsahu stránek ve většině používaných prohlížečů a na většině zobrazovacích zařízení.

Stav souladu

Tyto webové stránky jsou částečně v souladu s EN 301 549 V2 1.2 a standardem WCAG 2.1 z důvodu nedostatečně přístupného obsahu anebo výjimek uvedených níže.

Přístupnost obsahu

Na internetových stránkách jsou informace nabízeny i v podobě dokumentů formátu DOC, DOCX, XLS, XLSX a PDF, a to zejména z důvodů, že obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát HTML nepodporuje, nebo jsou příliš velké, proto pak doporučujeme jejich stažení. Formáty DOC a PDF jsou také vhodnější pro tisk. K prohlížení těchto dokumentů je možné zdarma stáhnout Word Viewer a Acrobat Reader. V některých webových prohlížečích je integrována aplikace, jež slouží k prohlížení výše uvedených formátů dokumentů.
Redakční systém Univers CMS může při zpracování testu k „Prohlášení o přístupnosti“ vykazovat jisté chybové hlášky typu „Použití atributů ´alt´ na ´img´ elementech.

Vypracování prohlášení o přístupnosti

• Prohlášení o přístupnosti bylo vypracováno dne 01.12.2019
  • Prohlášení o přístupnosti bylo revidováno dne    01.12.2019

Pro vypracování prohlášení byl použit zákon č. 99/2019 Sb. a metodický pokyn MVČR k tomuto zákonu, normy EN 301 549 V2 1.2 a mezinárodně uznávaný standard Web Content Accessibility Guidelines – WCAG 2.1.