Pro rodiče
Logopedie hrou
30.11.2021

Logopedie hrou - odkaz mimo web SPC

Objednání dětí a žáků k vyšetření v SPC

Vloženo: 23.5.2014 | Autor: Helcl | Zobrazeno: 4903x | Zatím neupraveno

Objednání žáka je nutné provést telefonicky na čísle 416 734011. Žádost (objednávku) o tuto službu může provést jen zákonný zástupce.

Nejvhodnější doba pro objednání a domluvení se na termínu je každý pracovní den od 7.15 – 8.00 hod. Odborní pracovnici pracují v následných hodinách s dětmi i žáky, případně mají konzultace s rodiči a pedagogy.

Konzultace pro zákonné zástupce, pedagogické pracovníky, školy školská zařízení  s odborným pracovníkem lze domluvit individuálně opět v době od 7.15 – 8.00 hod.

Vážení rodiče,

zprávy si v SPC můžete vyzvedávat vždy v pondělí od 13.00 – 16.45.

V případě, že Vám pondělí nevyhovuje, je možné se domluvit s paní Danou Stejskalovou (416734011) na jiném dni a hodině.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.