Logopedie
Logopedie hrou - odkazy mimo web SPC
5.1.2023

Předškolák

- Co by měl umět předškolák

- Školní zralost

- Odklad školní docházky

Náměty pro práci s dětmi

- Cvičení řeči

- Zrakové vnímání

- Sluchové vnímání

- Grafomotorické schopnosti

- Vnímání času

- Prostorová orientace

- Matematické představy

Zajímavosti

Onás

Vloženo: 29.1.2024 | Zobrazeno: 18572x

Speciálně pedagogické centrum poskytuje péči dětem, žákům a studentům se specifickými vzdělávacími potřebami i jejich rodinám v souladu s aktuální školskou legislativou.

Diagnostická, terapeutická, metodická a poradenská činnost je zaměřena na klienty s narušenou komunikační schopností, mentálním postižením, sluchovým postižením, zrakovým postižením, tělesným postižením, kombinovaným postižením.

SPC je krajským koordinačním pracovištěm pro poskytování metodického vedení logopedické péče v Ústeckém kraji.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.