Logopedie
Logopedie hrou - odkazy mimo web SPC
5.1.2023

Předškolák

- Co by měl umět předškolák

- Školní zralost

- Odklad školní docházky

Náměty pro práci s dětmi

- Cvičení řeči

- Zrakové vnímání

- Sluchové vnímání

- Grafomotorické schopnosti

- Vnímání času

- Prostorová orientace

- Matematické představy

Zajímavosti

Vloženo: 17.4.2015 | Zobrazeno: 9623x

Vážení kolegové,

pokud Vám nejde vytisknou (přímo z webového rozhraní) jakýkoliv z níže uvedených materiálů, případně se nezobrazuje korektně, vězte, že chyba není v oněch dokumentech. Pravděpodobně máte zastaralou verzi webového prohlížeče či jiný technický problém, nejspíše softwarového charakteru - starší verzi Adobe atp. Doporučení je pak naprosto jednoduché, stáhněte si nejnovější verzi Adobe reader zde nebo si vybraný dokument stáhněte do Vašeho zařízení a poté vytiskněte. Děkujeme za pochopení.

___________________________________________________________________________________________

Výroční zpráva za školní rok 2022/2023

Výroční zpráva za školní rok 2021-2022

Pedagogické hodnocení dítěte MŠ

Směrnice k vyřizování stížností

Školní hodnocení žáka pro účely vyšetření na SPC

Hodnocení žáka ze střední školy

Vyhodnocení podpůrných opatření

Žádost o poskytnutí poradenských služeb - nový klient

Žádost o poskytnutí poradenských služeb - stávající klient

Žádost zákonného zástupce o převedení dokumentace

Změna doporučení ze strany školy

Informace pro oznamovatele protiprávního jednání

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.